Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Fly HOUSE

kontakt a niečo o mne

kontakt

Slavka Ružičková - 0908 650 621

e-mail : slavka.flyhouse@gmail.com

https://www.facebook.com/pages/Fly-HOUSE/565154480237906?ref=hl

Fejova 5, Košice 

Niečo o mne 

V roku 2008 som začala navštevovať kurzy Vertikalita, na ktorých som pochopila ako vznikajú, pôsobia aj ako sa dajú spracovať bloky v živote človeka.

Zistila som, že najdôležitejšia zmena je práca na sebe a neurobí ju nikdo iný za nás, len my sami.

V roku 2011 ma moja dobrá kamarátka zobrala na cvičenie v plachte teraz D-Yogi ® Fly , ktoré som si hneď zamilovala. Rozhodla som sa absolvovať som školenie inštuktora Level I.neskôr aj Level II.. Spojenie duch - telo - myseľ je jedinečný zážitok a stojí za to si ho vyskúšať. 

Koncom roka 2013 som absolvovala na základe mojích skúseností a práce na sebe kurz Metamorfná technika I. Na jar 2015 som si rozšírila svoje vedomosti a vnímanie na kurze Metamorfná technika II.

V júni 2017 som absolvovala kurz D-Yogi ® Fly Gravid a D-Yogi ® Fly Kids ,takže toto úžasné cvičenie umožňuje pohyb aj tehuľkám, ktoré vedia využiť aj po pôrode a následne pre batoľatá od 6 týždňov až do 12 rokov. Nádherná práca od prenatálneho vývinu až po starobu.

Prajem si, aby čím viac ľudí ( mladých, starých aj chorých ) začalo robiť niečo pre seba. Z tohto dôvodu som sa rozhodla otvoriť Fly HOUSE.

TOPlist